Haber

Aktarmak mümkün mü? Galatasaray’ın Yıldızı Torreira Oynamak İstediği Kulübü Açıkladı

Galatasaray’ın yıldızı Lucas Torreira, Boca Juniors’ta oynamak istediğini açıkladı. Torreira, ESPN Uruguay’a verdiği röportajda “Orada oynamak için can atıyorum” dedi. dedi.

Lucas Torreira, kariyeri hakkında ESPN Uruguay’a verdiği röportajda en büyük hayalinin Boca Juniors’ta oynamak olduğunu açıkladı.

Lucas Torreira açıklamasında şunları söyledi: “En büyük hayallerimden biri Boca Juniors’ta oynamak. Orada oynamak için can atıyorum. Riquelme ile temas halindeyiz ve bu olasılığın yaklaştığını biliyorum çünkü uzun yıllardır Avrupa’dayım. ” dedi.

Galatasaray’la 2026 yılına kadar sözleşmesi bulunan oyuncu, “Geçen yıl aralarında Brezilya takımlarının da bulunduğu Güney Amerika takımlarıyla transfer görüşmelerim vardı.” söz konusu.

Torreira ayrıca, “Geçen yıl bazı Güney Amerika takımlarıyla görüşmelerim oldu ama şu anda Galatasaray’da olmam gerekiyor. Galatasaray’da bana iyi davranan insanlara minnettar olmam gerekiyor.” söz konusu.

Torreira’nın “Bu olasılığın yaklaştığını biliyorum” dediği kaydedildi. Onun bu açıklaması transfer edilebileceği yönündeki niyeti doğurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu