Haber

Kavak Yelleri dizisinin Deniz’i İbrahim Kendirci, yıllar sonra bambaşka bir halde! ‘Benimkini görürse tekrar aşık olur’

2007 yılında yayın hayatına başlayan ve Tims Productions imzalı Kavak Yelleri dizisinin ABD televizyon dizisi Dawson’s Creek’ten uyarlama olması amaçlanmış ve senaryosu uyarlamaya çevrilmiştir. Yapımcılığını Timur Savcı’nın üstlendiği, Seferihisar ve İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekilen dizi 2011 yılında final yapmış ve o zamana kadar binlerce hayran kazanmıştır.

Kavak Yelleri’nin Deniz’i İbrahim Kendirci yıllar sonra bambaşka!

İlgiyle takip edilen dizinin başrollerini Aslı Enver, Pelin Karahan, Dağhan Külegeç ve İbrahim Kendirci gibi isimler üstlendi. Gençlerin yakından takip ettiği dizi bir Ege kasabası olan Seferihisar’da yaşayan Deniz, Aslı, Efe ve Mine’nin hikayesini konu alıyordu.

Yakın arkadaşlıkları, ilk aşkları, ÖSS baskıları ve okul hayatlarını konu alan dizide Mine Deniz ve Aslı, Efe’ye aşık oldu.

Sevilen dizide Deniz’i canlandıran İbrahim Kendirci, son olarak Sen Yaşamaya Bak ve Sonsuza Kadar Nedime filmlerinde rol almıştır.

“Benimkini görürse tekrar aşık olur”

Deniz karakterine hayat veren başarılı oyuncunun son hali görenleri şaşırttı. Ünlü ismin son halini gören Kavak Yelleri’nin hayranları Kendirci’ye “Mine’ı görürse yeniden aşık olur” yorumunu yaptı.

İşte Kavak Yelleri Denizi İbrahim Kendirci’nin son hali…

eruhhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu